ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Kobiece Twarze

autor: SpicyTruffel    id motywu: 2846
Tapeta Kobiece Twarze
Tapeta Kobiece Twarze
Tapeta Kobiece Twarze
Tapeta Kobiece Twarze
Tapeta Kobiece Twarze Tapeta Kobiece Twarze Tapeta Kobiece Twarze Tapeta Kobiece Twarze
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Kobiece Twarze

Styl minimal artstał się pożądany w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających charakterystykę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Kobiece Twarze

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zieleń, pomarańczowy, żółty mają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Kobiece Twarze to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Kobiece Twarze pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Kobiece Twarze. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Kobiece Twarze zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści ukryte w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Kobiece Twarze Tapeta Kobiece Twarze posiada dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Kobiece Twarze. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.