ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Jodełka z Liści

autor: Viktoriia    id motywu: 2819
Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta Jodełka z Liści Tapeta Jodełka z Liści Tapeta Jodełka z Liści Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Jodełka z Liści - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Jodełka z Liści. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Jodełka z Liści wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Jodełka z Liści wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Jodełka z Liści w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Jodełka z Liści w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Jodełka z Liści. 

Wzornictwo tapety Jodełka z Liści

Na tapecie Jodełka z Liści dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Jodełka z Liści

Tapeta Jodełka z Liści ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na porysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Jodełka z Liści odbija refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Jodełka z Liści

Tapetę Jodełka z Liści klei się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.