ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Jodełka z Liści

autor: Viktoriia    id motywu: 2819
Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta Jodełka z Liści
Tapeta Jodełka z Liści
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Jodełka z Liści - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Jodełka z Liści. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Jodełka z Liści wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Jodełka z Liści wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Jodełka z Liści w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Jodełka z Liści w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Jodełka z Liści. 

Wzornictwo tapety Jodełka z Liści

Na tapecie Jodełka z Liści dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Jodełka z Liści

Tapeta Jodełka z Liści ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na porysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Jodełka z Liści odbija refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Jodełka z Liści

Tapetę Jodełka z Liści klei się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.