ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Jeż na Spacerze

autor: solodkayamari    id motywu: 2811
Tapeta Jeż na Spacerze
Tapeta Jeż na Spacerze
Tapeta Jeż na Spacerze
Tapeta Jeż na Spacerze
Tapeta Jeż na Spacerze
Tapeta Jeż na Spacerze
Tapeta Jeż na Spacerze
Tapeta Jeż na Spacerze
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Jeż na Spacerze - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można także wykorzystać tapetę Jeż na Spacerze. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Jeż na Spacerze wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Jeż na Spacerze cechuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Jeż na Spacerze w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Jeż na Spacerze w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Jeż na Spacerze. 

Wzornictwo tapety Jeż na Spacerze

Na tapecie Jeż na Spacerze dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeża, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Jeż na Spacerze

Tapeta Jeż na Spacerze posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Jeż na Spacerze eliminuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Jeż na Spacerze

Tapetę Jeż na Spacerze klei się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.