ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Jednoliniowy wzór twarzy Modny

autor: SpicyTruffel    id motywu: 2846
Tapeta Jednoliniowy wzór twarzy Modny
Tapeta Jednoliniowy wzór twarzy Modny
Tapeta Jednoliniowy wzór twarzy Modny
Tapeta Jednoliniowy wzór twarzy Modny Tapeta Jednoliniowy wzór twarzy Modny Tapeta Jednoliniowy wzór twarzy Modny

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Jednoliniowy wzór twarzy Modny

Styl minimal artstał się pożądany w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających charakterystykę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Jednoliniowy wzór twarzy Modny

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zieleń, pomarańczowy, żółty mają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Jednoliniowy wzór twarzy Modny to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Jednoliniowy wzór twarzy Modny pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Jednoliniowy wzór twarzy Modny. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Jednoliniowy wzór twarzy Modny zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści ukryte w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Jednoliniowy wzór twarzy Modny Tapeta Jednoliniowy wzór twarzy Modny posiada dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Jednoliniowy wzór twarzy Modny. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.