ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Jasne Motyle

autor: Hulinska Yevheniia    id motywu: 2641
Tapeta Jasne Motyle
Tapeta Jasne Motyle
Tapeta Jasne Motyle
Tapeta Jasne Motyle
Tapeta Jasne Motyle
Tapeta Jasne Motyle
Tapeta Jasne Motyle
Tapeta Jasne Motyle
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety ze zwierzętami – Dzika strona aranżacji wnętrza

Zwierzęce motywy tapet to świetny sposób na wniesienie stylowego akcentu charakteru do każdej wnętrza w domu. Wzory mogą być ryzykowne lub bardziej eleganckie i prostsze, przynosząc tylko odrobinę animalistycznego uroku do Twojej przestrzeni. Dzięki takiemu zabiegowi wniesiesz odważną i egzotyczną dżunglę zwierząt do swojej przestrzeni lub wiejską, inspirowaną krajem klimat do dowolnego wnętrza.

Tapeta Jasne Motyle na wymiar – wzory zwierzęce

Tapety zwierzęce to bardzo częsty motyw w pokojach dla dzieci. Dinozaury, tęcze i jednorożce prezentują się fantastycznie i są szczególnie modne w sypialniach, a dzieci je kochają. Jeśli materiał się zanieczyści, z łatwością wymyjesz go nasączą gąbką – bez potrzeby usuwania całości. Jeśli zdecydujesz się na materiał flizelinowy, klej otrzymasz od nas gratis wraz z instrukcją montażu - zapewniamy, że nie ma nic prostszego!