ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Hawajskie Liście

autor: BrushArtDesigns    id motywu: 2670
Tapeta Hawajskie Liście
Tapeta Hawajskie Liście
Tapeta Hawajskie Liście
Tapeta Hawajskie Liście
Tapeta Hawajskie Liście Tapeta Hawajskie Liście Tapeta Hawajskie Liście Tapeta Hawajskie Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny zawsze wpływała na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia nastrój. Obserwując zieleń relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się przedłużyć uczucie ciągłego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Hawajskie Liście.  

Tapeta Hawajskie Liście – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Hawajskie Liście występuje w bogatej kolorystyce i wzorach. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Hawajskie Liście o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek roślinności nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Hawajskie Liście to przyroda w wielu odsłonach. Na tapecie znaleźć można kolorowy wzór kwiatowy w różnych barwach – zielony, błękitny, róż, szary, pomarańcz, złoty, biel, kremowy, bordowy, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Hawajskie Liście jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych liści i inne.

Tapeta Hawajskie Liście w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Hawajskie Liście. Można tą tapetą ozdobić większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Hawajskie Liście to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Hawajskie Liście

Tapeta Hawajskie Liście posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada też pewną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie winylu dosyć łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Hawajskie Liście bardzo łatwo klei się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do powierzchni.