ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Haftowane Kwiatki

autor: souloff    id motywu: 2868
Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta Haftowane Kwiatki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Haftowane Kwiatki

Styl minimal artstaje się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających charakterystykę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Haftowane Kwiatki

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty mają kolor blady. Najbardziej zauważalne są barwy biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Haftowane Kwiatki to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Haftowane Kwiatki pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Haftowane Kwiatki. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Haftowane Kwiatki zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Haftowane Kwiatki Tapeta Haftowane Kwiatki posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Haftowane Kwiatki. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i chwilę poczekać.