ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Haftowane Kwiatki

autor: souloff    id motywu: 2868
Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta Haftowane Kwiatki Tapeta Haftowane Kwiatki Tapeta Haftowane Kwiatki Tapeta Haftowane Kwiatki
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Haftowane Kwiatki

Styl minimal artstaje się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających charakterystykę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Haftowane Kwiatki

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty mają kolor blady. Najbardziej zauważalne są barwy biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Haftowane Kwiatki to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Haftowane Kwiatki pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Haftowane Kwiatki. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Haftowane Kwiatki zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Haftowane Kwiatki Tapeta Haftowane Kwiatki posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Haftowane Kwiatki. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i chwilę poczekać.