ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Górskie Szlaki

autor: saenal78    id motywu: 2794
Tapeta Górskie Szlaki
Tapeta Górskie Szlaki
Tapeta Górskie Szlaki
Tapeta Górskie Szlaki
Tapeta Górskie Szlaki
Tapeta Górskie Szlaki
Tapeta Górskie Szlaki
Tapeta Górskie Szlaki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Górskie Szlaki - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, odcień ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Górskie Szlaki. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Górskie Szlaki wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Górskie Szlaki wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Górskie Szlaki w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Górskie Szlaki w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Górskie Szlaki. 

Wzornictwo tapety Górskie Szlaki

Na tapecie Górskie Szlaki dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Górskie Szlaki

Tapeta Górskie Szlaki ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Górskie Szlaki eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Górskie Szlaki

Tapetę Górskie Szlaki przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.