ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Gęsta Palma Areka

autor: BigioDesigns    id motywu: 2653
Tapeta Gęsta Palma Areka
Tapeta Gęsta Palma Areka
Tapeta Gęsta Palma Areka
Tapeta Gęsta Palma Areka
Tapeta Gęsta Palma Areka Tapeta Gęsta Palma Areka Tapeta Gęsta Palma Areka Tapeta Gęsta Palma Areka
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Roślinność od niepamiętnych czasów działa na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia nastrój. Patrząc zieleń relaksujemy się, nabieramy mocy. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku miłe wspomnienia i potęguje ochotę na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można utrwalić poczucie wiecznego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Gęsta Palma Areka.  

Tapeta Gęsta Palma Areka – uderzająca moc zieleni

Tapeta Gęsta Palma Areka występuje w wielu kolorach i wzorach. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Gęsta Palma Areka o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten widok roślinności nigdy się nie nudzi. Tapeta Gęsta Palma Areka to zieleń w wielu odsłonach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatów w różnych barwach – zielony, błękitny, różowy, szary, organge, złoty, biel, ecru, bordowy, czarny, turkusowy. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzornictwo na tapecie Gęsta Palma Areka nie ma sobie równych. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropik, wielobarwne pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych liści i inne.

Tapeta Gęsta Palma Areka w pokoju

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których świetnie pasuje tapeta Gęsta Palma Areka. Można tą tapetą ozdobić duży i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy swoich gości. Tapeta Gęsta Palma Areka to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam prezentuje się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Gęsta Palma Areka

Tapeta Gęsta Palma Areka ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Gęsta Palma Areka bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego wystarczy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ściany.