ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Geometryczne Kształty

autor: Ethan Aberg    id motywu: 2877
Tapeta Geometryczne Kształty
Tapeta Geometryczne Kształty
Tapeta Geometryczne Kształty
Tapeta Geometryczne Kształty
Tapeta Geometryczne Kształty Tapeta Geometryczne Kształty Tapeta Geometryczne Kształty Tapeta Geometryczne Kształty
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Geometryczne Kształty

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Geometryczne Kształty

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż różnych wzorów, szkiców, barw, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są barwy biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Geometryczne Kształty to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Geometryczne Kształty będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Geometryczne Kształty. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Geometryczne Kształty zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Geometryczne Kształty Tapeta Geometryczne Kształty posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Geometryczne Kształty. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.