ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów

autor: Viktoriia    id motywu: 2802
Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów
Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów
Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów
Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów
Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów
Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów
Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów
Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też wykorzystać tapetę Geometryczne Kielichy Kwiatów. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Geometryczne Kielichy Kwiatów wyróżnia oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Geometryczne Kielichy Kwiatów w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Geometryczne Kielichy Kwiatów. 

Wzornictwo tapety Geometryczne Kielichy Kwiatów

Na tapecie Geometryczne Kielichy Kwiatów dominują wzory, które świetnie oddają klimat skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórki, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Geometryczne Kielichy Kwiatów

Tapeta Geometryczne Kielichy Kwiatów ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Geometryczne Kielichy Kwiatów odbija refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Geometryczne Kielichy Kwiatów

Tapetę Geometryczne Kielichy Kwiatów przykleja się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.