ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta geometryczna płytka diamentowa minimalna

autor: sunspire    id motywu: 2873
Tapeta geometryczna płytka diamentowa minimalna
Tapeta geometryczna płytka diamentowa minimalna
Tapeta geometryczna płytka diamentowa minimalna
Tapeta geometryczna płytka diamentowa minimalna Tapeta geometryczna płytka diamentowa minimalna Tapeta geometryczna płytka diamentowa minimalna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym geometryczna płytka diamentowa minimalna

Styl minimal artstał się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w połączeniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu fachowców doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie delikatność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna geometryczna płytka diamentowa minimalna

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zielony, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej zauważalne są kolory biel i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta geometryczna płytka diamentowa minimalna to świetna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta geometryczna płytka diamentowa minimalna pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą geometryczna płytka diamentowa minimalna. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą geometryczna płytka diamentowa minimalna zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety geometryczna płytka diamentowa minimalna Tapeta geometryczna płytka diamentowa minimalna posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odbija odbłyski świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę geometryczna płytka diamentowa minimalna. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.