ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Geometryczna Liście

autor: marylia17    id motywu: 2706
Tapeta Geometryczna Liście
Tapeta Geometryczna Liście
Tapeta Geometryczna Liście
Tapeta Geometryczna Liście
Tapeta Geometryczna Liście Tapeta Geometryczna Liście Tapeta Geometryczna Liście Tapeta Geometryczna Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej różnych roślin, lasu od razu poprawia humor. Patrząc zieleń wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku miłe wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy można utrwalić uczucie wiecznego przebywania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Geometryczna Liście.  

Tapeta Geometryczna Liście – uderzająca moc zieleni

Tapeta Geometryczna Liście występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Geometryczna Liście o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten widok roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Geometryczna Liście to przyroda w wielu odmianach. Na tapecie znaleźć można kolorowy wzór kwiatów w różnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, różowy, szary, organge, żółty, biel, kremowy, bordo, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Geometryczna Liście jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Geometryczna Liście w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Geometryczna Liście. Można nią ozdobić większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Geometryczna Liście to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się stylowo i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Geometryczna Liście

Tapeta Geometryczna Liście ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także określoną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Geometryczna Liście bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.