ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Geometryczna Liście

autor: marylia17    id motywu: 2706
Tapeta Geometryczna Liście
Tapeta Geometryczna Liście
Tapeta Geometryczna Liście
Tapeta Geometryczna Liście
Tapeta Geometryczna Liście
Tapeta Geometryczna Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej różnych roślin, lasu od razu poprawia humor. Patrząc zieleń wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku miłe wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy można utrwalić uczucie wiecznego przebywania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Geometryczna Liście.  

Tapeta Geometryczna Liście – uderzająca moc zieleni

Tapeta Geometryczna Liście występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Geometryczna Liście o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten widok roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Geometryczna Liście to przyroda w wielu odmianach. Na tapecie znaleźć można kolorowy wzór kwiatów w różnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, różowy, szary, organge, żółty, biel, kremowy, bordo, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Geometryczna Liście jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Geometryczna Liście w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Geometryczna Liście. Można nią ozdobić większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Geometryczna Liście to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się stylowo i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Geometryczna Liście

Tapeta Geometryczna Liście ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także określoną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Geometryczna Liście bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.