Strona główna / Tapety / Kategorie / Ornamenty
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Gałęzie Vintage

autor: hoverfly    id motywu: 2752
Tapeta Gałęzie Vintage
Tapeta Gałęzie Vintage
Tapeta Gałęzie Vintage
Tapeta Gałęzie Vintage
Tapeta Gałęzie Vintage
Tapeta Gałęzie Vintage
Tapeta Gałęzie Vintage
Tapeta Gałęzie Vintage
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety w ornamenty: delikatne detale, które zmienią Twoją przestrzeń

Dzięki delikatnym i ciepłym detalom, tapeta samoprzylepna lub na podkładzie flizelinowym - ma wyrazisty wpływ wizualny, jednocześnie pokazując swój subtelny charakter. Misterne detale wprowadzają magii domowej atmosferze, a bogate, złote urozmaicenia mogą wprowadzić odrobinę blasku i wyrafinowania. Prosty do użycia w każdym wnętrzu, aby rozświetlić ściany i wprowadzić trochę ornamentowej inspiracji do domu.  

Tapeta Gałęzie Vintage na wymiar – ornamenty

Wystarczy uniwersalny, subtelny szablon tapety Gałęzie Vintage, aby wprowadzić znaczącą modyfikacje w pomieszczeniu. Perfekcyjny do salonu, sypialni, ale także do kuchni i łazienki. Nadaje etyczny styl i dobrze uzupełnia ze kreatywnymi, współczesnymi meblami. W naszym sklepie każde zamówienie jest "szyte na miarę", a więc nie dokładamy niepotrzebnego materiału. Podczas składania zamówienia wystarczy podać wymiar ściany i samodzielnie wybrać skalę wybranego wzoru. Nic prostrzego!