ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim

autor: trihubova    id motywu: 2821
Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim
Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim
Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim
Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim
Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim
Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim
Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim
Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -umeblowanie, odcień ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Gałązki w Stylu Skandynawskim. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Gałązki w Stylu Skandynawskim charakteryzuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Gałązki w Stylu Skandynawskim w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Gałązki w Stylu Skandynawskim. 

Wzornictwo tapety Gałązki w Stylu Skandynawskim

Na tapecie Gałązki w Stylu Skandynawskim dominują wzory, które doskonale oddają aurę Skandynawii. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i szkice roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Gałązki w Stylu Skandynawskim

Tapeta Gałązki w Stylu Skandynawskim ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Gałązki w Stylu Skandynawskim eliminuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Gałązki w Stylu Skandynawskim

Tapetę Gałązki w Stylu Skandynawskim klei się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego klejenia.