ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Gałązki Jagody

autor: Artulina    id motywu: 2847
Tapeta Gałązki Jagody
Tapeta Gałązki Jagody
Tapeta Gałązki Jagody
Tapeta Gałązki Jagody
Tapeta Gałązki Jagody
Tapeta Gałązki Jagody
Tapeta Gałązki Jagody
Tapeta Gałązki Jagody
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Gałązki Jagody

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Gałązki Jagody

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorach dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zieleń, orange, żółty mają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Gałązki Jagody to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Gałązki Jagody pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Gałązki Jagody. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Gałązki Jagody zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Gałązki Jagody Tapeta Gałązki Jagody posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Gałązki Jagody. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.