ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Gałązki Jagody

autor: Artulina    id motywu: 2847
Tapeta Gałązki Jagody
Tapeta Gałązki Jagody
Tapeta Gałązki Jagody
Tapeta Gałązki Jagody Tapeta Gałązki Jagody Tapeta Gałązki Jagody
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Gałązki Jagody

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Gałązki Jagody

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorach dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zieleń, orange, żółty mają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Gałązki Jagody to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Gałązki Jagody pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Gałązki Jagody. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Gałązki Jagody zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Gałązki Jagody Tapeta Gałązki Jagody posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Gałązki Jagody. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.