ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Gałązki Bambusa

autor: kokoshka    id motywu: 2693
Tapeta Gałązki Bambusa
Tapeta Gałązki Bambusa
Tapeta Gałązki Bambusa
Tapeta Gałązki Bambusa
Tapeta Gałązki Bambusa Tapeta Gałązki Bambusa Tapeta Gałązki Bambusa Tapeta Gałązki Bambusa
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Roślinność zawsze wpływała na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej różnych roślin, lasu błyskawicznie poprawia nastrój. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można przedłużyć poczucie wiecznego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Gałązki Bambusa.  

Tapeta Gałązki Bambusa – uderzająca świeżość zieleni

Tapeta Gałązki Bambusa występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Gałązki Bambusa o każdej porze dnia i nocy sprawia, że stale czujemy się odprężeni. Ten widok roślinności nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Gałązki Bambusa to natura w różnych odsłonach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zieleń, niebieski, różowy, szary, pomarańcz, złoto, biały, kremowy, bordo, czerń, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Gałązki Bambusa jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropik, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych liści i inne.

Tapeta Gałązki Bambusa w salonie

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Gałązki Bambusa. Można nią ozdobić duży i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Gałązki Bambusa to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam prezentuje się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Gałązki Bambusa

Tapeta Gałązki Bambusa posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Gałązki Bambusa bardzo prosto przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko markowego kleju montażowego. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ścian.