ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Funky prosty wzór

autor: ExpressVectors    id motywu: 2849
Tapeta Funky prosty wzór
Tapeta Funky prosty wzór
Tapeta Funky prosty wzór
Tapeta Funky prosty wzór Tapeta Funky prosty wzór Tapeta Funky prosty wzór

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Funky prosty wzór

Styl minimalistycznystał się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu fachowców doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z wieloma elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Funky prosty wzór

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkiców, barw, geometrycznych kształtów, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są kolory biel i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Funky prosty wzór to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Funky prosty wzór pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Funky prosty wzór. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Funky prosty wzór zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści ukryte w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Funky prosty wzór Tapeta Funky prosty wzór ma dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Funky prosty wzór. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.