Strona główna / Tapety / Kategorie / Folk
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Folkowe Zwierzęta

autor: Viktoriia    id motywu: 2826
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta Folkowe Zwierzęta Tapeta Folkowe Zwierzęta Tapeta Folkowe Zwierzęta Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Folkowe Zwierzęta - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Folkowe Zwierzęta. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Folkowe Zwierzęta wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Folkowe Zwierzęta cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Folkowe Zwierzęta w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Folkowe Zwierzęta w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Folkowe Zwierzęta. 

Wzornictwo tapety Folkowe Zwierzęta

Na tapecie Folkowe Zwierzęta dominują wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Folkowe Zwierzęta

Tapeta Folkowe Zwierzęta posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Folkowe Zwierzęta eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Folkowe Zwierzęta

Tapetę Folkowe Zwierzęta klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.