Strona główna / Tapety / Kategorie / Folk
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Folkowe Zwierzęta

autor: Viktoriia    id motywu: 2826
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Tapeta Folkowe Zwierzęta
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Folkowe Zwierzęta - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Folkowe Zwierzęta. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Folkowe Zwierzęta wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Folkowe Zwierzęta cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Folkowe Zwierzęta w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Folkowe Zwierzęta w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Folkowe Zwierzęta. 

Wzornictwo tapety Folkowe Zwierzęta

Na tapecie Folkowe Zwierzęta dominują wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Folkowe Zwierzęta

Tapeta Folkowe Zwierzęta posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Folkowe Zwierzęta eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Folkowe Zwierzęta

Tapetę Folkowe Zwierzęta klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.