ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Flamingi w Tropikach

autor: good_mood    id motywu: 3787
Tapeta Flamingi w Tropikach
Tapeta Flamingi w Tropikach
Tapeta Flamingi w Tropikach
Tapeta Flamingi w Tropikach
Tapeta Flamingi w Tropikach
Tapeta Flamingi w Tropikach
Tapeta Flamingi w Tropikach
Tapeta Flamingi w Tropikach
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety ze zwierzętami – Dzika strona aranżacji wnętrza

Zwierzęce motywy tapet to wspaniały możliwość na wprowadzenie stylowego akcentu charakteru do każdej wnętrza w domu. Wzory mogą być odważne lub bardziej eleganckie i prostsze, przynosząc tylko odrobinę zwierzęcego uroku do Twojej przestrzeni. Dzięki takiemu zabiegowi dodasz odważną i egzotyczną dżunglę zwierząt do swojej przestrzeni lub wiejską, inspirowaną krajem klimat do dowolnego wnętrza.

Tapeta Flamingi w Tropikach na wymiar – wzory zwierzęce

Tapety zwierzęce to bardzo częsty motyw w pokojach dla dzieci. Dinozaury, tęcze i jednorożce prezentują się zjawiskowo i są szczególnie modne w sypialniach, a dzieci je kochają. Jeśli materiał się zanieczyści, z łatwością wymyjesz go nasączą gąbką – bez potrzeby demontowania całości. Jeśli zdecydujesz się na materiał flizelinowy, klej otrzymasz od nas gratis wraz z instrukcją instalacji - zapewniamy, że nie ma nic łatwiejszego!