Strona główna / Tapety / Kategorie / Glamour
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Flamingi i Złote Liście

autor: berry2046    id motywu: 2632
Tapeta Flamingi i Złote Liście
Tapeta Flamingi i Złote Liście
Tapeta Flamingi i Złote Liście
Tapeta Flamingi i Złote Liście
Tapeta Flamingi i Złote Liście
Tapeta Flamingi i Złote Liście
Tapeta Flamingi i Złote Liście
Tapeta Flamingi i Złote Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Glamour – ekstrawagancja i luksus

Tapeta Glamour to luksus, który można zauważyć po konkretnych wzorach, które w zależności od rodzaju podkreślają przepych, piękno i ekstrawagancję. Bezsprzecznie na szczycie skali popularności są takie rodzaje wzorów jak barok, art deco, modern, geometria oraz 3D. Czasami wystarczy odrobina przepychu, aby zobrazować styl życia i filozofię tego gatunku. Glamour podkreśla indywidualne pojęcie luksusu poprzez bezpośrednie i pośrednie cechy. Luksus może być bogaty, wytrawny, wspaniały lub zupełnie minimalistyczny.

Tapeta Flamingi i Złote Liście na wymiar – luksusowe wzory na każdą kieszeń!

Pozłacane wykończenia na pewno nadają tapetom glamour konkretny charakter, od wyrafinowanego do przytłaczającego. Czy to w prywatnych pokojach, czy w ekskluzywnych hotelach i restauracjach, luksusowe tapety zawsze podkreślają wyjątkową atmosferę o wysokiej jakości. Z pojęciem luksusu utożsamiają się bardzo nietuzinkowe kolory. Oprócz oczywistych odcieni złota i srebra, do tapet w stylu glamour często używane są kolory: niebieski, czerwony, czarny, szary i zielony.