ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Eleganckie bombki choinkowe

autor: via_lis    id motywu: 2825
Tapeta Eleganckie bombki choinkowe
Tapeta Eleganckie bombki choinkowe
Tapeta Eleganckie bombki choinkowe
Tapeta Eleganckie bombki choinkowe Tapeta Eleganckie bombki choinkowe Tapeta Eleganckie bombki choinkowe

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Eleganckie bombki choinkowe - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można także wykorzystać tapetę Eleganckie bombki choinkowe. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Eleganckie bombki choinkowe wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Eleganckie bombki choinkowe charakteryzuje naturalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Eleganckie bombki choinkowe w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Eleganckie bombki choinkowe w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Eleganckie bombki choinkowe. 

Wzornictwo tapety Eleganckie bombki choinkowe

Na tapecie Eleganckie bombki choinkowe dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Eleganckie bombki choinkowe

Tapeta Eleganckie bombki choinkowe posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Eleganckie bombki choinkowe redukuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Eleganckie bombki choinkowe

Tapetę Eleganckie bombki choinkowe przykleja się dościany w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego przyłożenia.