ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecinne dinozaury

autor: AngellozOlga    id motywu: 2820
Tapeta Dziecinne dinozaury
Tapeta Dziecinne dinozaury
Tapeta Dziecinne dinozaury
Tapeta Dziecinne dinozaury Tapeta Dziecinne dinozaury Tapeta Dziecinne dinozaury

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecinne dinozaury - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Dziecinne dinozaury. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Dziecinne dinozaury wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Dziecinne dinozaury wyróżnia oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecinne dinozaury w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Dziecinne dinozaury w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecinne dinozaury. 

Wzornictwo tapety Dziecinne dinozaury

Na tapecie Dziecinne dinozaury dominują wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i szkice flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Dziecinne dinozaury

Tapeta Dziecinne dinozaury ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Dziecinne dinozaury redukuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Dziecinne dinozaury

Tapetę Dziecinne dinozaury przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.