ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Zwierzęta na Safari

autor: juliyas    id motywu: 2605
Tapeta Dziecięca Zwierzęta na Safari
Tapeta Dziecięca Zwierzęta na Safari
Tapeta Dziecięca Zwierzęta na Safari
Tapeta Dziecięca Zwierzęta na Safari
Tapeta Dziecięca Zwierzęta na Safari
Tapeta Dziecięca Zwierzęta na Safari
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety Dziecięce – inspirowane miłością do pociech!

Tapety do pokoju dziecięcego, zapełnione kolorowymi wzorami i wspaniałymi muralami. Przekształcą pokój dziecka, przedszkole lub obszar do zabawy w coś nierzeczywistego z oryginalnym wzorem. Od dzikich zwierząt, przez wróżki lub piratów. W naszym sklepie odnajdziesz perfekcyjne tapety dla chłopców, dziewczynek i niemowląt.

Tapeta dziecięca Dziecięca Zwierzęta na Safari na wymiar

Nasze tapety dla dzieci są ekologiczne i wykonane z wysokiej jakości włókniny. Wszystkie tapety dziecięce osiągalne są w wersji zarówno tradycyjnej z klejem jak i samoprzylepnej więc instalacja jest szybka i bezproblemowa. Starasz się wyszukać idealny nadruk do pokoju dziecięcego? Odkryjesz tutaj wszystkie pomysły, których potrzebujesz z naszymi tapetami do sypialni dla dzieci. Dzięki nim pokój dziecka nabierze charakteru oraz niepowtarzalnego stylu, który będzie pasował jego potrzebom i gustom.