ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne

autor: rosypatterns    id motywu: 2595
Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne
Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne
Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne
Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta dziecięca Dziecięca Zwierzątka Leśne

Młodość to wyjątkowy okres w biografii każdego człowieka. Wiele w nim radości, które pozostają w nas na całe życie. Niekiedy wspominamy je przy rozmaitych spotkaniach z przyjaciółmi. Świat dziecka to kraina zabawy. Dziecięce kreskówki pełne są magii. Dzieci kochają bohaterów z bajkowego świata. Często są nimi zwierzęta, mówiące ludzkim głosem. Stanowią wzorem, który ciągle chcą naśladować. Dziecięcy czas jest wielobarwny. Tapeta dziecięca Dziecięca Zwierzątka Leśne pokazuje to, co najbardziej urocze w świecie dzieci. Utrwala obrazy dziecięce i wytwarza niesłychany klimat, w których chce się stale przebywać.

Tapeta dziecięca Dziecięca Zwierzątka Leśne oczaruje każde dziecko

Najlepszej jakości tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne została zaprojektowana w sposób wyjątkowy. Opisuje same najlepsze momenty z życia dzieci. Przyjemne postacie z krainy bajkowej widaćna całej płaszczyźnie tapety Dziecięca Zwierzątka Leśne. Dziecko ma uczucie, że cały czas przebywa z bajkowymi bohaterami, nie rozstaje się z nimi na moment. Patrząc na tapetę Dziecięca Zwierzątka Leśne czuje się wyjątkowo. Takie obrazki powodują, że młodzi ludzie są stale wypoczęci. Życie w pokoju jest przyjemne i ciepłe. Świat obserwowany na tapecie dziecięcej Dziecięca Zwierzątka Leśne jest kolorową krainą zawsze radosną i uśmiechu. Dzieci czują się doskonale, lubią przebywać w swoim pokoju. Są też spokojniejsze po całym dniu zabawy. Pokój z tapetą Dziecięca Zwierzątka Leśne to bezpieczny świat dla każdego młodego człowieka.

Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne w przestrzeni pokoju dziecięcego

Do pokoju dziecka można dobrać tapetę Dziecięca Zwierzątka Leśne, ale i wiele różnych tapet. Wszystkie są wielokolorowe i bardzo przyjemne w odbiorze. Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne ma w sobie akcenty bajkowe, roślinne i zwierzęce, kosmiczne i ze świata jawy i snu. Nie tylko wpływa na młodego człowieka kojąco, ale i kołysze do snu. Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne wpływa także na lepsze wychowanie i postępy w nauce dziecka. Rodzice sprawią swoim pociechom nadzwyczajny prezent wybierając tapetę Dziecięca Zwierzątka Leśne do pokoju. Każda tapeta jest miła w odbiorze, ociepla przestrzeń pokoju i wpływa doskonale na dzieci. Wielość motywów i wzorów sprawia, że każdy znajdzie ulubioną tapetę.

Cechy charakterystyczne tapety Dziecięca Zwierzątka Leśne

Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśnewyprodukowana została z winylu. Można wybrać na strukturze płóciennej albo gładką. Posiada podkład z materiału flizelinowego. Bezproblemowo się ją montuje. Do tego potrzeba tylko dobry klej do tapet. Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne jest bardzo wytrzymała. Nie strzępi się i nie zarysuje. Nie niszczą jej różnice temperatur. Odporna jest też na zagrożenie ogniowe. Odpiera odbłyski świetlne. Tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne posiada także odporność na wodę orazpleśń. Nowoczesna tapeta Dziecięca Zwierzątka Leśne to doskonały prezent dla każdego dziecka.