ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi

autor: Krystsina    id motywu: 2806
Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi
Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi
Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi
Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Dziecięca Wakacje na Wsi. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Dziecięca Wakacje na Wsi cechuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecięca Wakacje na Wsi w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca Wakacje na Wsi. 

Wzornictwo tapety Dziecięca Wakacje na Wsi

Na tapecie Dziecięca Wakacje na Wsi dominują wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Cieme jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Dziecięca Wakacje na Wsi

Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Dziecięca Wakacje na Wsi redukuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Dziecięca Wakacje na Wsi

Tapetę Dziecięca Wakacje na Wsi przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego przyłożenia.