ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi

autor: Krystsina    id motywu: 2806
Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi
Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi
Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi
Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi
Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi
Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Dziecięca Wakacje na Wsi. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Dziecięca Wakacje na Wsi cechuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecięca Wakacje na Wsi w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca Wakacje na Wsi. 

Wzornictwo tapety Dziecięca Wakacje na Wsi

Na tapecie Dziecięca Wakacje na Wsi dominują wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Cieme jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Dziecięca Wakacje na Wsi

Tapeta Dziecięca Wakacje na Wsi ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Dziecięca Wakacje na Wsi redukuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Dziecięca Wakacje na Wsi

Tapetę Dziecięca Wakacje na Wsi przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego przyłożenia.