ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta

autor: nataka    id motywu: 2594
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Dziecięca w Leśne Zwierzęta. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Dziecięca w Leśne Zwierzęta charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecięca w Leśne Zwierzęta w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca w Leśne Zwierzęta. 

Wzornictwo tapety Dziecięca w Leśne Zwierzęta

Na tapecie Dziecięca w Leśne Zwierzęta dominują wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Dziecięca w Leśne Zwierzęta

Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Dziecięca w Leśne Zwierzęta eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Dziecięca w Leśne Zwierzęta

Tapetę Dziecięca w Leśne Zwierzęta przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.