ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta

autor: nataka    id motywu: 2594
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Dziecięca w Leśne Zwierzęta. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Dziecięca w Leśne Zwierzęta charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecięca w Leśne Zwierzęta w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca w Leśne Zwierzęta. 

Wzornictwo tapety Dziecięca w Leśne Zwierzęta

Na tapecie Dziecięca w Leśne Zwierzęta dominują wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Dziecięca w Leśne Zwierzęta

Tapeta Dziecięca w Leśne Zwierzęta posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Dziecięca w Leśne Zwierzęta eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Dziecięca w Leśne Zwierzęta

Tapetę Dziecięca w Leśne Zwierzęta przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.