ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki

autor: mgdrachal    id motywu: 2835
Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych dcienieach. Można też wykorzystać tapetę Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki cechuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki. 

Wzornictwo tapety Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki

Na tapecie Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki dominują wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórkę, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki

Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą odporność na porysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki eliminuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki

Tapetę Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego przyłożenia.