ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki

autor: mgdrachal    id motywu: 2835
Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki
Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki
Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki
Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki
Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych dcienieach. Można też wykorzystać tapetę Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki cechuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki. 

Wzornictwo tapety Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki

Na tapecie Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki dominują wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórkę, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki

Tapeta Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą odporność na porysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki eliminuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki

Tapetę Dziecięca Uśmiechnięte Gwiazdki przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego przyłożenia.