ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów

autor: AngellozOlga    id motywu: 2820
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Dziecięca Szkice Dinozaurów. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Dziecięca Szkice Dinozaurów wyróżnia oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecięca Szkice Dinozaurów w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca Szkice Dinozaurów. 

Wzornictwo tapety Dziecięca Szkice Dinozaurów

Na tapecie Dziecięca Szkice Dinozaurów dominują wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i szkice flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Dziecięca Szkice Dinozaurów

Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Dziecięca Szkice Dinozaurów redukuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Dziecięca Szkice Dinozaurów

Tapetę Dziecięca Szkice Dinozaurów przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.