ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów

autor: AngellozOlga    id motywu: 2820
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Dziecięca Szkice Dinozaurów. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Dziecięca Szkice Dinozaurów wyróżnia oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecięca Szkice Dinozaurów w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca Szkice Dinozaurów. 

Wzornictwo tapety Dziecięca Szkice Dinozaurów

Na tapecie Dziecięca Szkice Dinozaurów dominują wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i szkice flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Dziecięca Szkice Dinozaurów

Tapeta Dziecięca Szkice Dinozaurów ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Dziecięca Szkice Dinozaurów redukuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Dziecięca Szkice Dinozaurów

Tapetę Dziecięca Szkice Dinozaurów przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.