ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Szare Misie

autor: Oly Cazac    id motywu: 2831
Tapeta Dziecięca Szare Misie
Tapeta Dziecięca Szare Misie
Tapeta Dziecięca Szare Misie
Tapeta Dziecięca Szare Misie
Tapeta Dziecięca Szare Misie
Tapeta Dziecięca Szare Misie
Tapeta Dziecięca Szare Misie
Tapeta Dziecięca Szare Misie
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca Szare Misie - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Szarość w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, odcień ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też wykorzystać tapetę Dziecięca Szare Misie. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Dziecięca Szare Misie wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Dziecięca Szare Misie wyróżnia naturalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecięca Szare Misie w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Dziecięca Szare Misie w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca Szare Misie. 

Wzornictwo tapety Dziecięca Szare Misie

Na tapecie Dziecięca Szare Misie dominują wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Dziecięca Szare Misie

Tapeta Dziecięca Szare Misie posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Dziecięca Szare Misie odbija promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Dziecięca Szare Misie

Tapetę Dziecięca Szare Misie klei się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.