ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty

autor: tets    id motywu: 2599
Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty
Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty
Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty
Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta dziecięca Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty

Młodość to wyjątkowy okres w zyciu każdego człowieka. Wiele w nim przyjemnych chwil, które pozostają w nas na długo. Czasem wspominamy je przy różnych spotkaniach w gronie rodzinnym. Świat dziecięcy to kraina zabawy. Dziecięce opowieści literakie i telewizyjne pełne są magii. Dzieci kochają bohaterów z bajek. Często są nimi zwierzęce postacie, przemawiające ludzkim głosem. Są przykładem, który ciągle chcą naśladować. Dziecięcy czas jest wielokolorowy. Tapeta dziecięca Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty pokazuje to, co najlepsze w świecie najmłodszych. Utrwala obrazy dziecięce i stwarza niesłychany klimat, w których chce się nieustannie przebywać.

Tapeta dziecięca Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty zauroczy każde dziecko

Doskonałej jakości tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty została stworzona w sposób szczególny. Potęguje same najlepsze chwile z życia najmłodszych. Milusińskie postacie z bajek widaćna całej płaszczyźnie tapety Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty. Młody człowiek ma wrażenie, że cały czas jest z bajkowymi postaciami, nie rozstaje się z nimi na chwilę. Patrząc na tapetę Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty czuje się wyjątkowo. Takie obrazy sprawiają, że młodzi ludzie są stale wypoczęci. Przebywanie w pokoju jest bardzo miłe i ciepłe. Świat obserwowany na tapecie dziecięcej Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty jest wielobarwną krainą wiecznie pełną radości i uśmiechu. Dzieci czują się o wiele lepiej, lubią przebywać w takim pokoju. Są także spokojniejsze po całym dniu zabawy. Pokój z tapetą Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty to bezpieczna przystań dla każdego dziecka.

Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty w przestrzeni pokoju naszych dzieci

Do pokoju dzieci można wybrać tapetę Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty, ale i wiele różnych tapet. Wszystkie są wielokolorowe i bardzo milusińskie w odbiorze. Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty zawiera akcenty bajkowo-baśniowe, roślinne i zwierzęce, kosmiczne i ze snu. Nie tylko wpływa na dziecko kojąco, ale i kołysze do snu. Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty wpływa także na lepsze wychowanie i postępy w nauce dziecka. Rodzice sprawią dzieciom nadzwyczajny prezent wybierając tapetę Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty do pokoju. Każda tapeta jest miła w odbiorze, ociepla pokój i wpływa doskonale na najmłodszych. Różnorodność motywów i wzorów sprawia, że każdy z pewnością wymarzoną tapetę.

Specyfika tapety Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty

Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Kotywykonana została z winylu. Można wybrać na strukturze płóciennej albo gładką. Posiada podkład z flizeliny. Bezproblemowo się ją montuje. Do tego potrzeba tylko dobry klej montażowy. Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty jest nadzwyczaj odporna. Nie strzępi się i nie rysuje. Nie niszczą jej różnice temperatur. Odporna jest także na zagrożenie ogniowe. Redukuje odbłyski światła. Tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty posiada także odporność na wodę orazgrzyby. Nowoczesna tapeta Dziecięca Śmieszne Kolorowe Koty to doskonały prezent dla syna i córki.