ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Pastelowe Krokodyle

autor: Vasileva    id motywu: 2591
Tapeta Dziecięca Pastelowe Krokodyle
Tapeta Dziecięca Pastelowe Krokodyle
Tapeta Dziecięca Pastelowe Krokodyle
Tapeta Dziecięca Pastelowe Krokodyle
Tapeta Dziecięca Pastelowe Krokodyle
Tapeta Dziecięca Pastelowe Krokodyle
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca Pastelowe Krokodyle - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, kolor ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można też wykorzystać tapetę Dziecięca Pastelowe Krokodyle. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Dziecięca Pastelowe Krokodyle wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Dziecięca Pastelowe Krokodyle cechuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Dziecięca Pastelowe Krokodyle w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Dziecięca Pastelowe Krokodyle w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca Pastelowe Krokodyle. 

Wzornictwo tapety Dziecięca Pastelowe Krokodyle

Na tapecie Dziecięca Pastelowe Krokodyle dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórki, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Dziecięca Pastelowe Krokodyle

Tapeta Dziecięca Pastelowe Krokodyle posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Dziecięca Pastelowe Krokodyle eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Dziecięca Pastelowe Krokodyle

Tapetę Dziecięca Pastelowe Krokodyle przykleja się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.