ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Tęcze

autor: solodkayamari    id motywu: 2786
Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Tęcze
Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Tęcze
Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Tęcze
Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Tęcze
Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Tęcze
Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Tęcze
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Tęcze - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, obrazy, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można też zastosować tapetę Dziecięca Minimalistyczne Tęcze. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Tęcze wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Dziecięca Minimalistyczne Tęcze cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecięca Minimalistyczne Tęcze w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Tęcze w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca Minimalistyczne Tęcze. 

Wzornictwo tapety Dziecięca Minimalistyczne Tęcze

Na tapecie Dziecięca Minimalistyczne Tęcze dominują wzory, które doskonale oddają aurę Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, lisa,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Dziecięca Minimalistyczne Tęcze

Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Tęcze ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Dziecięca Minimalistyczne Tęcze eliminuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Dziecięca Minimalistyczne Tęcze

Tapetę Dziecięca Minimalistyczne Tęcze przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.