ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury

autor: Vasileva    id motywu: 2615
Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury
Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury
Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury
Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta dziecięca Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury

Dziecieństwo to niezapomniany okres w zyciu każdego człowieka. Pełno w nim radości, które zostają w nas na całe życie. Czasem wspominamy je przy różnych spotkaniach z przyjaciółmi. Świat dziecięcy to królestwo zabawy. Dziecięce opowieści literakie i telewizyjne pełne są uroku. Dzieci kochają bohaterów z bajek. Często są nimi zwierzęta, przemawiające ludzkim głosem. Są wzorem, który wciąż chcą naśladować. Dziecięcy świat jest wielobarwny. Tapeta dziecięca Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury pokazuje to, co najwspanialsze w świecie najmłodszych. Utrwala krajobrazy dziecięce i stwarza niesłychany klimat, w których chce się nieustannie przebywać.

Tapeta dziecięca Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury zachwyci każde dziecko

Najlepszej jakości tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury została zaprojektowana w sposób szczególny. Wzmacnia same najlepsze momenty z życia najmłodszych. Ulubione postacie z krainy bajkowej widaćna całej płaszczyźnie tapety Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury. Dziecko ma uczucie, że cały czas jest z bajkowymi bohaterami, nie rozstaje się z nimi na moment. Spoglądając na tapetę Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury czuje się wyjątkowo. Takie obrazy powodują, że dzieci są stale wypoczęci. Życie w pokoju jest przyjemne i ciepłe. Świat widziany na tapecie dziecięcej Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury jest wielobarwną krainą zawsze pełną radości i uśmiechu. Dzieci czują się doskonale, lubią być w swoim pokoju. Są także spokojniejsze po całym dniu zabawy. Pokój z tapetą Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury to bezpieczny świat dla każdego dziecka.

Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury w przestrzeni pokoju naszych dzieci

Do pokoju dziecięcego można wybrać tapetę Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury, ale również wiele różnych tapet. Wszystkie są wielokolorowe i bardzo milusińskie w odbiorze. Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury ma w sobie akcenty bajkowo-baśniowe, roślinno-zwierzęce, kosmiczne i ze snu. Nie tylko wpływa na młodego człowieka kojąco, ale i kołysze do snu. Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury wpływa również na lepsze wychowanie i postępy w nauce dziecka. Rodzice sprawią swoim pociechom niezwykły prezent wybierając tapetę Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury do pokoju. Każda tapeta jest czarująca, ociepla przestrzeń pokoju i wpływa pozytywnie na pociechy. Wielość motywów i wzorów sprawia, że każdy znajdzie wymarzoną tapetę.

Cechy charakterystyczne tapety Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury

Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaurywykonana została z winylu. Można wybrać na strukturze płóciennej lub gładką. Posiada podkład z materiału flizelinowego. Błyskaiwcznie się ją montuje. Do tego potrzeba jedynie dobry klej montażowy. Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury jest nadzwyczaj odporna. Nie rozrywa się i nie rysuje. Nie zniszczą jej różnice temperatur. Odporna jest także na zagrożenie ogniowe. Redukuje refleksy świetlne. Tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury posiada również odporność na wilgoć ipleśń. Nowoczesna tapeta Dziecięca Minimalistyczne Dinozaury to najlepszy prezent dla każdego dziecka.