ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Liski i Sarny

autor: Tapilipa    id motywu: 2612
Tapeta Dziecięca Liski i Sarny
Tapeta Dziecięca Liski i Sarny
Tapeta Dziecięca Liski i Sarny
Tapeta Dziecięca Liski i Sarny
Tapeta Dziecięca Liski i Sarny
Tapeta Dziecięca Liski i Sarny
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety Dziecięce – inspirowane miłością do pociech!

Tapety do pokoju dziecięcego, wypełnione kolorowymi wzorami i niesamowitymi muralami. Przekształcą pokój dziecka, przedszkole lub obszar do zabawy w coś nierzeczywistego z oryginalnym wzorem. Od zwierząt z dżungli, przez wróżki lub samochody. W naszym sklepie wyszukasz perfekcyjne tapety dla chłopców, dziewczynek i niemowląt.

Tapeta dziecięca Dziecięca Liski i Sarny na wymiar

Nasze tapety dla dzieci są całkowicie ekologiczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie tapety dziecięce dostępne są w wersji zarówno tradycyjnej z klejem jak i samoprzylepnej więc montaż jest szybki łatwy. Próbujesz wyszukać idealny nadruk do pokoju dziecięcego? Odkryjesz tutaj wszystkie inspiracje, których potrzebujesz z naszymi tapetami do sypialni dla dzieci. Dzięki nim pokój dziecka pozyska charakteru oraz oryginalnego stylu, który będzie pasował jego potrzebom i gustom.