ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta

autor: cofeee    id motywu: 2576
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta dziecięca Dziecięca Leśne Zwierzęta

Młodość to wyjątkowy okres w biografii każdego człowieka. Wiele w nim radości, które pozostają w nas na całe życie. Niekiedy wspominamy je przy różnych spotkaniach ze znajomimi. Świat dziecka to kraina zabaw i gier. Dziecięce bajki pełne są uroku. Dzieci uwielbiają bohaterów z bajkowego świata. Często są nimi zwierzęce postacie, przemawiające ludzkim głosem. Stanowią przykładem, który wciąż chcą naśladować. Dziecięcy czas jest pełen rozmaitych kolorów. Tapeta dziecięca Dziecięca Leśne Zwierzęta pokazuje to, co najwspanialsze w świecie dzieci. Utrwala obrazy dziecięce i stwarza niesłychany klimat, w których chce się nieustannie przebywać.

Tapeta dziecięca Dziecięca Leśne Zwierzęta zachwyci każde dziecko

Doskonałej jakości tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta została zaprojektowana w sposób wyjątkowy. Opisuje same najlepsze chwile z życia dzieci. Przyjemne postacie z bajek widoczne sąna całej powierzchni tapety Dziecięca Leśne Zwierzęta. Młody człowiek ma uczucie, że non stop jest z bajkowymi bohaterami, nie rozstaje się z nimi na chwilę. Spoglądając na tapetę Dziecięca Leśne Zwierzęta czuje się jak w bajkowym świecie. Takie obrazki sprawiają, że dzieci są cały czas zrelaksowani. Przebywanie w pokoju jest bardzo miłe i ciepłe. Świat obserwowany na tapecie dziecięcej Dziecięca Leśne Zwierzęta jest barwną krainą zawsze pełną radości i uśmiechu. Dzieci czują się doskonale, lubią być w takim pokoju. Są także wyciszone po całym dniu zabaw i gier. Pokój z tapetą Dziecięca Leśne Zwierzęta to bezpieczna przystań dla każdego dziecka.

Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta w przestrzeni pokoju naszych dzieci

Do pokoju dziecięcego można wybrać tapetę Dziecięca Leśne Zwierzęta, ale również wiele różnych tapet. Wszystkie są wielokolorowe i bardzo przyjemne w odbiorze. Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta zawiera akcenty bajkowe, roślinno-zwierzęce, kosmiczne i ze świata jawy i snu. Nie tylko wpływa na dziecko łagodząco, ale i tuli do snu. Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta wpływa również na lepsze wychowanie i edukacje dziecka. Rodzice sprawią dzieciom nadzwyczajny prezent kupując tapetę Dziecięca Leśne Zwierzęta do pokoju. Każda tapeta jest miła w odbiorze, ociepla przestrzeń pokoju i wpływa doskonale na pociechy. Różnorodność motywów i wzorów sprawia, że każdy z pewnością wymarzoną tapetę.

Specyfika tapety Dziecięca Leśne Zwierzęta

Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzętawyprodukowana została z winylu. Można wybrać na strukturze płótna lub gładką. Ma podkład z materiału flizelinowego. Błyskaiwcznie się ją montuje. Do tego wystarczy jedynie dobry klej do tapet. Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta jest nadzwyczaj odporna. Nie strzępi się i nie zarysuje. Nie zniszczą jej różnice temperatur. Odporna jest także na ogień. Redukuje odbłyski światła. Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta ma również odporność na wodę orazgrzyby. Nowoczesna tapeta Dziecięca Leśne Zwierzęta to doskonały prezent dla syna i córki.