ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki

autor: solodkayamari    id motywu: 2830
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki
Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, obrazy, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych dcienieach. Można też wykorzystać tapetę Dziecięca Leśne Zwierzaki. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Dziecięca Leśne Zwierzaki cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Dziecięca Leśne Zwierzaki w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca Leśne Zwierzaki. 

Wzornictwo tapety Dziecięca Leśne Zwierzaki

Na tapecie Dziecięca Leśne Zwierzaki dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Dziecięca Leśne Zwierzaki

Tapeta Dziecięca Leśne Zwierzaki posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na porysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Dziecięca Leśne Zwierzaki eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Dziecięca Leśne Zwierzaki

Tapetę Dziecięca Leśne Zwierzaki przykleja się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego klejenia.