ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy

autor: Hanna    id motywu: 2580
Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy
Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy
Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy
Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy
Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy
Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy
Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy
Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, odcień ścian, obrazy, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też zastosować tapetę Dziecięca Króliki i Szopy. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu nordic.

Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Dziecięca Króliki i Szopy wyróżnia oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Dziecięca Króliki i Szopy w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Dziecięca Króliki i Szopy. 

Wzornictwo tapety Dziecięca Króliki i Szopy

Na tapecie Dziecięca Króliki i Szopy dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórki, ptaszki oraz koniki. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Dziecięca Króliki i Szopy

Tapeta Dziecięca Króliki i Szopy ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na porysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Dziecięca Króliki i Szopy redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Dziecięca Króliki i Szopy

Tapetę Dziecięca Króliki i Szopy przykleja się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.