ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły

autor: viewwarit    id motywu: 2843
Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły
Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły
Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły
Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły
Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły
Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Dziecięca Kolorowe Bazgroły

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitu nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z wieloma elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Dziecięca Kolorowe Bazgroły

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które powiązane są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły to świetna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Dziecięca Kolorowe Bazgroły. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Dziecięca Kolorowe Bazgroły zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Dziecięca Kolorowe Bazgroły Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Dziecięca Kolorowe Bazgroły. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.