ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły

autor: viewwarit    id motywu: 2843
Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły
Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły
Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły
Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Dziecięca Kolorowe Bazgroły

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitu nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z wieloma elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Dziecięca Kolorowe Bazgroły

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które powiązane są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły to świetna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Dziecięca Kolorowe Bazgroły. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Dziecięca Kolorowe Bazgroły zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Dziecięca Kolorowe Bazgroły Tapeta Dziecięca Kolorowe Bazgroły posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Dziecięca Kolorowe Bazgroły. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.