ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Drobne Gałązki Bambusa

autor: kokoshka    id motywu: 2693
Tapeta Drobne Gałązki Bambusa
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Roślinność zawsze wpływała na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej różnych roślin, lasu błyskawicznie poprawia nastrój. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można przedłużyć poczucie wiecznego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Drobne Gałązki Bambusa.  

Tapeta Drobne Gałązki Bambusa – uderzająca świeżość zieleni

Tapeta Drobne Gałązki Bambusa występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Drobne Gałązki Bambusa o każdej porze dnia i nocy sprawia, że stale czujemy się odprężeni. Ten widok roślinności nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Drobne Gałązki Bambusa to natura w różnych odsłonach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zieleń, niebieski, różowy, szary, pomarańcz, złoto, biały, kremowy, bordo, czerń, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Drobne Gałązki Bambusa jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropik, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych liści i inne.

Tapeta Drobne Gałązki Bambusa w salonie

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Drobne Gałązki Bambusa. Można nią ozdobić duży i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Drobne Gałązki Bambusa to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam prezentuje się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Drobne Gałązki Bambusa

Tapeta Drobne Gałązki Bambusa posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Drobne Gałązki Bambusa bardzo prosto przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko markowego kleju montażowego. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ścian.