ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Doodle wzór ilustracji w

autor: viewwarit    id motywu: 2843
Tapeta Doodle wzór ilustracji w
Tapeta Doodle wzór ilustracji w
Tapeta Doodle wzór ilustracji w
Tapeta Doodle wzór ilustracji w Tapeta Doodle wzór ilustracji w Tapeta Doodle wzór ilustracji w

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Doodle wzór ilustracji w

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitu nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z wieloma elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Doodle wzór ilustracji w

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które powiązane są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Doodle wzór ilustracji w to świetna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Doodle wzór ilustracji w będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Doodle wzór ilustracji w. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Doodle wzór ilustracji w zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Doodle wzór ilustracji w Tapeta Doodle wzór ilustracji w posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Doodle wzór ilustracji w. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.