ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Delikatne Szare Tulipany

autor: vit003    id motywu: 4405
Tapeta Delikatne Szare Tulipany
Tapeta Delikatne Szare Tulipany
Tapeta Delikatne Szare Tulipany
Tapeta Delikatne Szare Tulipany
Tapeta Delikatne Szare Tulipany
Tapeta Delikatne Szare Tulipany
Tapeta Delikatne Szare Tulipany
Tapeta Delikatne Szare Tulipany
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety w Kwiaty - wiosenna energia w twoim wnętrzu

Dodaj ogród do swojego domu dzięki tym świeżym, kwiatowym tapetom. Nasz asortyment nowoczesnych tapet kwiatowych jest bardzo urozmaicony pod względem stylu, pozwalając na dekoracje ścian pięknymi kwiatami, niezależnie od tego, czy szukasz odważnych dużych wydruków, pięknych tapet z kolorowymi kwiatami, czy jednego z klasyków - tapet z różami. Tapety o wyjątkowej jakości i stylu, wspierające Twoją ulubioną kolorystykę lub będąca ogólnym wystrojem pomieszczenia.  

Tapeta Delikatne Szare Tulipany na wymiar – wzory kwiatowe

Urok kwiatów nigdy nie wychodzi z mody. Po drodze jednak możesz bez trudu zmienić swój wzór, gdy zdecydujesz się na nowy schemat kolorów. Nasze materiały są łatwo usuwalne, dzięki czemu nadają się również do wnętrza, które wynajmujesz. W naszej ofercie znajdziesz od niewinnych tapet kwiatowych po wzory, które są nieco bardziej oficjalne, które ozdobią Twóje wnętrze.