ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Delikatna Jodełka

autor: juhrozian    id motywu: 2833
Tapeta Delikatna Jodełka
Tapeta Delikatna Jodełka
Tapeta Delikatna Jodełka
Tapeta Delikatna Jodełka
Tapeta Delikatna Jodełka
Tapeta Delikatna Jodełka
Tapeta Delikatna Jodełka
Tapeta Delikatna Jodełka
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Delikatna Jodełka - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -umeblowanie, kolor ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Delikatna Jodełka. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Delikatna Jodełka wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Delikatna Jodełka wyróżnia oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Delikatna Jodełka w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Delikatna Jodełka w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Delikatna Jodełka. 

Wzornictwo tapety Delikatna Jodełka

Na tapecie Delikatna Jodełka dominują wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Delikatna Jodełka

Tapeta Delikatna Jodełka posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Delikatna Jodełka eliminuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Delikatna Jodełka

Tapetę Delikatna Jodełka przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego klejenia.