Strona główna / Tapety / Kategorie / Folk
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty

autor: orangeberry    id motywu: 2836
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, kolor ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Czerwone Folkowe Kwiaty. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Czerwone Folkowe Kwiaty charakteryzuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Czerwone Folkowe Kwiaty w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca popularność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Czerwone Folkowe Kwiaty. 

Wzornictwo tapety Czerwone Folkowe Kwiaty

Na tapecie Czerwone Folkowe Kwiaty dominują wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Czerwone Folkowe Kwiaty

Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Czerwone Folkowe Kwiaty eliminuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Czerwone Folkowe Kwiaty

Tapetę Czerwone Folkowe Kwiaty klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego klejenia.