Strona główna / Tapety / Kategorie / Folk
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty

autor: orangeberry    id motywu: 2836
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, kolor ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Czerwone Folkowe Kwiaty. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Czerwone Folkowe Kwiaty charakteryzuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Czerwone Folkowe Kwiaty w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca popularność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Czerwone Folkowe Kwiaty. 

Wzornictwo tapety Czerwone Folkowe Kwiaty

Na tapecie Czerwone Folkowe Kwiaty dominują wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Czerwone Folkowe Kwiaty

Tapeta Czerwone Folkowe Kwiaty ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Czerwone Folkowe Kwiaty eliminuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Czerwone Folkowe Kwiaty

Tapetę Czerwone Folkowe Kwiaty klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego klejenia.