ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta czarny biały prosty bez szwu

autor: Alice Vacca    id motywu: 2878
Tapeta czarny biały prosty bez szwu
Tapeta czarny biały prosty bez szwu
Tapeta czarny biały prosty bez szwu
Tapeta czarny biały prosty bez szwu Tapeta czarny biały prosty bez szwu Tapeta czarny biały prosty bez szwu

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym czarny biały prosty bez szwu

Styl minimal artstał się popularny w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej designerów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna czarny biały prosty bez szwu

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż różnych wzorów, szkiców, barw, geometrycznych kształtów, nieszablonowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta czarny biały prosty bez szwu to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta czarny biały prosty bez szwu będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą czarny biały prosty bez szwu. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą czarny biały prosty bez szwu zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety czarny biały prosty bez szwu Tapeta czarny biały prosty bez szwu ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę czarny biały prosty bez szwu. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.