ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czarny Arlekin

autor: Sylvie Bouchard    id motywu: 2894
Tapeta Czarny Arlekin
Tapeta Czarny Arlekin
Tapeta Czarny Arlekin
Tapeta Czarny Arlekin
Tapeta Czarny Arlekin
Tapeta Czarny Arlekin
Tapeta Czarny Arlekin
Tapeta Czarny Arlekin
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety Czarno-białe – kontrast i unikatowość

Monochromatyczne, czarno-białe tapety to moc kontrastu i niecodzienności. W zależności od wykorzystania i układu mogą wprowadzić więcej energii albo spokoju do pomieszczenia. Klasyka zawsze się obroni i nigdy nie wyjdzie z mody, jest prosta a zarazem wykwintna, z pasującymi dodatkami możesz odmienić swój salon, sypialnie albo łazienkę nie do poznania.

Tapeta na wymiar Czarny Arlekin – monochromatyczne przestrzenie 

Monochromatyczny wzór stosowany jest najczęściej na fragmencie bądź na całej jednej ścianie w wnętrzu.Czarnobiały akcent idealnie sprawdzi się na materiale samoprzylepnym z mocnym klejem w łazience. Dodatkowy laminat zabezpieczy materiał przed obecnością wilgoci, wody oraz innych zabrudzeń. Warstwa pozostawia cudownie matowe wykończenie co przy tego typu kolorystyce wygląda idealnie.