ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czarno-żółte Trójkąty

autor: cosmic_pony    id motywu: 2883
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Czarno-żółte Trójkąty

Styl minimal artstał się popularny w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w połączeniu z ciekawym aranżem ściany i sufitów nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz klimatu. Wielu fachowców doskonale znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Czarno-żółte Trójkąty

Tapeta w stylu minimal art to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zielony, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Czarno-żółte Trójkąty to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Czarno-żółte Trójkąty pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Czarno-żółte Trójkąty. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Czarno-żółte Trójkąty zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Czarno-żółte Trójkąty Tapeta Czarno-żółte Trójkąty posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odbija odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Czarno-żółte Trójkąty. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do ściany i moment poczekać.