ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czarno-żółte Trójkąty

autor: cosmic_pony    id motywu: 2883
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty
Tapeta Czarno-żółte Trójkąty Tapeta Czarno-żółte Trójkąty Tapeta Czarno-żółte Trójkąty

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Czarno-żółte Trójkąty

Styl minimal artstał się popularny w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w połączeniu z ciekawym aranżem ściany i sufitów nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz klimatu. Wielu fachowców doskonale znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Czarno-żółte Trójkąty

Tapeta w stylu minimal art to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zielony, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Czarno-żółte Trójkąty to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Czarno-żółte Trójkąty pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Czarno-żółte Trójkąty. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Czarno-żółte Trójkąty zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Czarno-żółte Trójkąty Tapeta Czarno-żółte Trójkąty posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odbija odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Czarno-żółte Trójkąty. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do ściany i moment poczekać.