ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czarno-białe Maki

autor: Regina Jersova    id motywu: 4033
Tapeta Czarno-białe Maki
Tapeta Czarno-białe Maki
Tapeta Czarno-białe Maki
Tapeta Czarno-białe Maki
Tapeta Czarno-białe Maki
Tapeta Czarno-białe Maki
Tapeta Czarno-białe Maki
Tapeta Czarno-białe Maki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Akwarelesztuka w Twoim domu!

Klimat, który tworzą tapety akwarelowe w pomieszczeniu jest miksem designerskich akcentów i kunsztem sztuki, który udzieli przestrzeni oryginalności i nadzwyczajnej elegancji.

Tapeta na wymiar Czarno-białe Maki

Tapeta akwarelowa będzie idealnym wyjściem dla osób pragnących wyszczególnić miłość do sztuki. Zastosowana w każdym pomieszczeniu jako akcent ściany będzie z pewnością wabić wzrok gości. Do pomieszczeń z wysoką wilgotnością, w których materiał narażony jest na zanieczyszczenia polecamy materiał samoprzylepny gładki z mocnym klejem – będziesz dłużej cieszyć się otoczeniem, które sam|sama zrobisz!