ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czarno białe kreski

autor: creatorsclub    id motywu: 2882
Tapeta Czarno białe kreski
Tapeta Czarno białe kreski
Tapeta Czarno białe kreski
Tapeta Czarno białe kreski Tapeta Czarno białe kreski Tapeta Czarno białe kreski

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Czarno białe kreski

Styl minimal artstał się pożądany w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz charakteru. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Czarno białe kreski

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorach dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Czarno białe kreski to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Czarno białe kreski będzie pasowała do każdego wnętrza

W domach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Czarno białe kreski. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Czarno białe kreski zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Czarno białe kreski Tapeta Czarno białe kreski ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera refleksy świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Czarno białe kreski. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.