ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Czarne Tygrysie Cętki

autor: anya babii    id motywu: 2613
Tapeta Czarne Tygrysie Cętki
Tapeta Czarne Tygrysie Cętki
Tapeta Czarne Tygrysie Cętki
Tapeta Czarne Tygrysie Cętki
Tapeta Czarne Tygrysie Cętki
Tapeta Czarne Tygrysie Cętki
Tapeta Czarne Tygrysie Cętki
Tapeta Czarne Tygrysie Cętki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety ze zwierzętami – Dzika strona aranżacji wnętrza

Zwierzęce motywy tapet to świetny możliwość na wniesienie stylowego akcentu charakteru do każdej wnętrza w domu. Wzory mogą być ryzykowne lub bardziej eleganckie i prostsze, wnosząc tylko odrobinę zwierzęcego uroku do Twojej przestrzeni. Dzięki takiemu zmianie wniesiesz odważną i egzotyczną dżunglę zwierząt do swojej przestrzeni lub wiejską, inspirowaną krajem klimat do dowolnego wnętrza.

Tapeta Czarne Tygrysie Cętki na wymiar – wzory zwierzęce

Tapety zwierzęce to bardzo częsty motyw w pomieszczeniach dla dzieci. Dinozaury, tęcze i jednorożce prezentują się fantastycznie i są szczególnie popularne w sypialniach, a dzieci je uwielbiają. Jeśli materiał się zanieczyści, z łatwością wymyjesz go nasączą gąbką – bez potrzeby demontowania całości. Jeśli zdecydujesz się na materiał flizelinowy, klej otrzymasz od nas gratis wraz z instrukcją instalacji - zapewniamy, że nie ma nic łatwiejszego!